بهترین مارک بوتاکس

 

بهترین مارک بوتاکس

افرادی که قصد انجام بوتاکس را دارند اولین موضوعی که نیاز دارند که راجب آن اطلاعات دقیق و کافی داشته باشند این است که بتوانند مارک‌های مختلف بوتاکس گرفته در بازار ایران وجود دارد را به خوبی شناسایی کنند و با توجه به نوع بوتاکسی که قصد دارند انجام دهند به این نتیجه برسند که از کدام مارک بوتاکس باید استفاده کنند تا بهترین نتیجه ممکن را بتوانند بگیرند.

 

همانطور که می دانید امروزه مراکز مختلفی تحت عنوان مراکز زیبایی مخصوصا در سطح شهر تهران که به وفور یافت می شوند متاسفانه بدون هیچ گونه مجوز قانونی در زمینه بوتاکس فعالیت می کنند.

مراکزی که با استفاده از افراد غیر متخصص کارهایی مانند بوتاکس را در محیط هایی مثل آرایشگاه های زنانه انجام می دهند، و متاسفانه به سلامت مردم از این طریق آسیب می زنند و این کار باعث شده است که افراد مختلفی که قصد انجام بوتاکس را دارند یک مقدار برای انجام این کار مردد شوند و ترس و دلهره داشته باشند.

اما در این مطلب قصد داریم که مشاوره لازم را در زمینه بهترین مارک های بوتاکس امروزه در ایران وجود دارد به شما ارائه دهیم و همچنین که با معرفی بهترین مطب زیبایی برای انجام بوتاکس شما را آشنا کنیم، پس در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

 

بهترین مارک بوتاکس در ایران

خوب همانطور که می‌دانید و اگر یک جستجوی ی در اینترنت انجام داده‌اید متوجه شده اید که مارک‌های معتبر زیادی برای بوتاکس در دنیا وجود دارد اما به دلیل شرایط تحریم هایی که در ایران وجود دارد ما از همه این مارک آن می توانیم استفاده کنیم و فقط آنهایی که در بازار ایران قابل دسترس هستند را می توانیم خریداری نماییم.

تزریق بوتاکس یکی از روشهای محبوب زیبایی است که امروزه در ایران محبوبیت بالایی دارد، در ایران پزشکان ماهری در حوزه زیبای مخصوصا بوتاکس وجود دارند که می‌توانند در این زمینه مشاوره و راهنمایی های لازم را نیز به شما علاقه مندان به بوتاکس ارائه دهند.

بهترین برند بوتاکس ای که در ایران شما می توانید از آن استفاده کنید بوتاکس مسپورت می باشد، و البته برند های دیگر که با نام تجاری BOTOX است که توسط شرکت Alleragan ساخته شده از فرزان جا که اولین بار در بازار چنین محصول ارائه می‌شد اکنون به طور کلی این اسم مترادف با سم بوتولینیوم است‌.

البته مارک های دیگری هم عبارت هستند از بوتاکس XEOMIN، BOCOTURE، AZZALURE، DYSPORT
چگونه بهترین مارک بوتاکس را شناسایی کنیم.

 

 

برای اینکه شما بتوانید بهترین مارک بوتاکس را شناسایی کنید باید راه های تشخیص بوتاکس اصل از تقلبی را بدانید.

برای این منظور چند روش وجود دارد :

ارزان بودن بوتاکس
اعتبار کلینیک و متخصص مورد نظر
برندهای بوتاکس
بطری بوتاکس و هولوگرامی روی آن

و البته از همه مهمتر این که ما باید با مراجعه به یک کلینیک معتبر زیبایی و دریافت مشاوره از متخصص مربوطه مطمئن شویم مارک بوتاکسی که می‌خواهیم استفاده کنیم اصل می باشد.

 

ویژگی های بهترین مارک بوتاکس

مارکهای بوتاکس به طور کلی دارای ویژگی های زیادی هستند که بنا به موارد استفاده که دارد از هر کدام بهره برداری خاصی می شود و مسئله ماندگاری و کیفیت یکی از مسائل مهمی است که باید بسیار به آن توجه شود.

به عبارت دیگر برای بسیاری از افراد کیفیت کار و میزان ماندگاری محصول بر روی پوست از قیمت تمام شده تزریق ارزش بیشتری دارد و هر چند که اگر یک مار که خاصی داره ماندگاری بیشتری باشد نمی‌توان آن را برتر از دیگر مارکا قلمداد کرد اما می‌توان از آن به عنوان یک مزیت بسیار بزرگ یاد کرد.

یکی دیگر از ویژگی‌های مهم بهترین مارک بوتاکس همانطور که گفته شد میزان ماندگاری آن است.

چه میزان ماندگاری در درجه اول به شرایط بدنی افراد بستگی زیادی دارد و به طور معمول میزان ماندگاری تعدادی از برند ها بین ۳ الی ۴ ماه و در برخی دیگر بین ۴ الی ۸ ماه می باشد و برای آنکه بدانید از کدام نوع برند و استفاده کنید در این زمینه حتما باید با یک پزشک متخصص مشورت نمایید.

در غیر اینصورت باید منتظر عوارض احتمالی استفاده از بوتاکس باشید، درخصوص عوارض احتمالی مارک بوتاکس و عنوان کرد که افرادی که سابقه حساسیت و هرگونه مواد غذایی را داشته باشند باید به طور حتم آن را با پزشک خود در میان بگذارند چرا که مواد تشکیل دهنده ژل های تزریقی معمولا از مواد پروتئینی می باشد که امکان دارد در بدن برخی افراد به این پروتئین ها حساسیت وجود داشته باشد.


بهترین مارک بوتاکس خارجی

از نظر بهترین متخصصین حوزه زیبایی بهترین مارک بوتاکس خارجی برند BOTOX می‌باشد که همانطور که گفته شد این برند توسط کمپانی Allergan ساخته شده است.

و از آنجایی که این محصول برای نخستین بار در بازار موجود می باشد و در حال حاضر آن را با نام مترادف سم بوتولینوم می شناسند، البته شما اگر قصد استفاده از این مارک بوتاکس را دارید باید حتما آن را از کلینیک های معتبر زیبایی تهیه نمایید، و حتما باید توسط یک پزشک متخصص س تزریق شود.
تفاوت اصلی بین مارک بوتاکس ایرانی و خارجی

می‌توان گفت که تفاوت اصلی بین بوتاکس ایرانی و خارجی در ماندگاری و کیفیت آن است و اما متخصصان ایرانی توانستند از بوتاکس مشابه خارجی تولید کنند اما باز ماندگاری بوتاکس خارجی و کیفیت آن بیشتر است.

این را هم باید در نظر گرفت که از لحاظ هزینه بوتاکس ایرانی هزینه کمتری را روی دست شما می گذارد، قیمت بوتاکس ایرانی که در یک کلینیک معتبر و تحت نظر یک پزشک متخصص به پوست شما تزریق شود هیچگونه عوارضی را برای شما به دنبال نخواهد داشت و شما می توانید از این بابت خیالتان آسوده باشد، چرا که یک کلینیک معتبر و شناخته شده به هیچ عنوان اعتبار خود را زیر پا نمی گذارد.
سوالات متداول در مورد بهترین مارک بوتاکس

بهترین مارک بوتاکس را نام ببرید ؟

مارک های مانند بوتاکس، زئومین، مسپورت و غیره روضه صوت متخصصین حوزه زیبایی به مراجعه‌کنندگان تجویز می شوند.

بهترین مارک بوتاکس ایرانی چه نام دارد ؟

بوتاکس مسپورت به عنوان یکی از بهترین مارک های بوتاکس ایرانی امروزه شناخته می شود، که توسط بسیاری از متخصصین به مراجعه کنندگان تجویز می شوند.

بهترین مارک ژل بوتاکس چیست ؟

برند آزالور به عنوان یکی از برندهای معتبر ژل بوتاکس شناخته می شود.

تفاوت اصلی بین مارک بوتاکس ایرانی و خارجی